MYYTY 159,000€
Asunnon tiedot

MYYTY 159,000€
Kuvaus

Charmikas kattoterassihuoneisto aivan Los Bolicheksen sydämessä (KT010018)

PENTHOUSE-MYYTY MYYTY -

Tämä erittäin viihtyisä, yhden makuuhuoneen kattoterassihuoneisto sijaitsee todella hyvällä paikalla suositun kadun varrella vain muutaman minuutin kävelymatkan päässä rannalta ja myös juna-asemalta.

Asunto sijaitsee hissillisen talon 3. kerroksessa. Asunnossa on viihtyisä olohuone, jossa vinot kattoikkunat, keittiö sekä erillinen makuuhuone ja sen yhteydessä kylpyhuone. Sisätilan pinta-ala on 38 m2. Asunnon ehdoton valttikortti on oma 25 neliön ulkoterassi, jonne aurinko paistaa koko päivän. Sinne voi laittaa ulkokalusteiden lisäksi vaikka pienen jacuzzin, kasveja ym. ja näin tehdä itselleen oma ”paratiisi” keskelle kaupunkia. Terassilta on hieman näkymää myös merelle ja vuorille.

Asunto sopii erinomaisesti pieneksi kaupunkiasunnoksi sekä ennen kaikkea vuokratoimintaan. Sijainti on erinomainen ja kuukausikulut edulliset.

Hinta: 159.000,-
Ominaisuudet
  • PENTHOUSE-MYYTY

Lähetä kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *